topSTUDIO in Jazz-club. Presentaion - 2016

Другий рік поспіль, в рамках фестивалю «Open Music for Child», в компанії «Джаз-клуб» проходила презентація
topSTUDIO - майстер-клас гри на ударній установці та виступи гуртів студії.

 • 9-го вересня 2016 року. Повний зал молодих хлопців та дівчат прийшов у цей день, щоб побачити, почути і взнати щось нове з майстер класу по барабанах, а також послухати виступ гурту "Sagittarius".

  Гурт "Sagittarius" набирає обертів і після гучного Дня Незалежності не розслабляється, а виступає в Джаз клубі, з драйвовою програмою.
  Микола Пак, викладач по класу ударних, розказав про основи першого знайомства з барабанною установкою та дав можливість отримати навички практичної гри - а саме: посадка і розташування барабанів, правильний хват паличок та вивчення ритму 8-м нотами. Цікавою родзинкою майстер класу став розгляд такої теми, як "динамічна гра", а практичні приклади чудово роз`яснили позиції такої гри, навіть для початківців.

  Після майстер класу, усі присутні мали змогу ще раз зарядитися запалом гурта "Sagittarius", саме тому show room Джаз клубу дрижав від яскравої рок музики, та аплодисментів вдячних слухачів. З вами були topSTUDIO, чекаємо на нові заходи, до нови зустрічей та нехай вам щастить!

 • Вже двічі, за цей місяць, музична студія topSTUDIO проводить майстер клас та виступ гурта в Джаз клубі! Отже, 18-го вересня 2016 року, гурт "Beginning", прийняв участь в музичному фестивалі. Хлопці зіграли, звичні вже нам, драйвові пісні, як українських так і іноземних виконавців. А також не залишили нас байдужими і до їх власної пісні, яка називається "О`бєднаймося ж". Цей гурт тримається разом (одним складом) вже близько троьх років і є являє собою гарний приклад для початківців, в музиці за схожим напрямком.

  Майстер клас з гри на барабанах промайнув, як одна мить. Цього разу ми почули тему, що дуже близька і наболіла усім початківцям. А саме - "Основи будування переходів на барабанах".

  Впродовж майстер класу були зазначені основні системи і інструменти для побудови переходів. такі як:
  1. Поділення по звуках
  2. Поділення нотами
  3. Поєднання 1-го і 2-го методу
  Всі присутні мали змогу спробувати себе і навчитися ритму, або переходу по одному з методів. Тож охочі хлопці та дівчата не зволікали і спробували свої сили.
  Як виявилось, і для дівчат і для хопців, вивчити запропоновані ритми та переходи не склало багато труднощів.
  На завершення, гурт Beginning зіграли декілька пісень, які запалили своїм драйвом всю публіку! З вами була команда topSTUDIO. Тримайтесь на хвилі та нехай вам щастить!

 • 2-го жовтня, в Джаз клубі, відбувся виступ двох молодих гуртів - "Strangers" та "To Heaven". Першими виступали гості з Вінниці - "To Heaven", що влаштували справжній концерт, зігравши драйвові та повільні мелодичні пісні, з поміж яких особливо вирізнялася пісня Леонарда Кохена з назвою "Halellujah". Серед виконаних пісень пролунали Cranberries "Zombie", Kutless "Take me in", Човен "Небо", Jesus Culture "Rooftops" та інші.

  Також треба відзначити чудову роботу команди технічного персоналу Джаз клубу, адже саме вони створили якісні ефекти диму і світла та озвучили музикантів.
  Наступним був гурт "Strangers" - це молоді люди, мультиінструменталісти, в яких гітарист і барабанщик можуть помінятися ролями, а рівень виконання пісень при цьому не зменшиться.

  Це є прикладом однієї з ключових родзинок студії topSTUDIO, де ви можете опанувати одразу декілька музичних інструментів. В гурті поки що три музиканти - проте ці троє показують нам свою майстерність і хист, що яскраво витікає у музичному виконанні і не залишає байдужим. Тож першою зазвучала патріотична пісня гурту Тартак "Ніхто крім нас", про героїв-воїнів, котрі стоять зараз за нашу свободу на сході України.
  Далі ми почули "Добрий ранок, Україна!" гурту номер 482 та Скрябін "На твоїх джинсах". А на завершення пролунала авторська пісня "Така красива осінь", під час якої барабанщик та гітарист помінялись інструментами. В цілому створена атмосфера зібрала в show room Джаз клубу повний зал молодих і дорослих людей. Тож дякуєм topSTUDIO, що вони привезли нам такі чудові гурти!
 • Четвертого жовтня, на завершення фестивалю "Open music for child", студія topSTUDIO презентувала нам молодий гурт Stingray та ще один майстер клас по грі на барабанах. Серед пісень Stingray, переважали власні, авторські пісні, в цікавому аранжуванні.

  Стиль, що обрав цей колектив має динамічні перекати, від тихого до вибухового звуку, вокального та інструментального характеру. Цікаве поєднання чоловічого та жіночого вокалу, додає звучанню гурта свій смак і особливість.
  Заключний майстер клас промайнув, як одна мить - швидко, насичено і вичерпно. На початку всі охочі мали змогу навчитися основам гри на барабанах.

  А далі Микола розкрив нам тему, що так захоплює всю молодь, а саме "Основи соло-гри на ударній установці", в яку ввішли такі елементи, як динамічна гра, визвучення барабана, акцентована гра та інше.Наприкінці майстер класу глядачі побачили і почули барабанне соло, а також отримли запрошення на студію topSTUDIO, бо це доступне кожному.
  Після чудового майстер класу, гурт Stingray так захоплююче зіграли, що наприкінці уся зала кричала "Набіс" і набісом стала пісня "Feeling good". Тож ми дякуємо Jazz клубу за чудовий фестиваль, якісне обладнання та технічний персонал. З вами були topSTUDIO, бажаємо вам бути в ритмі, та нехай вам щастить!