Soundcraft Electronics, Ltd.

 • Phil Dudderidge


  (народився 6-го лютого 1949 р.у Ватфорді) це англійський звукоінженер. Він є вагомою особою у профессійній звукоіндустрії, працював як перший присвячений Led Zeppelin звукоінженер живого звуку, а далі був співзасновником Soundcraft Electronics, перед тим як працював головою Focusrite Audio Engineering, Ltd.

  Graham Blyth


  Це англійський звукоінженер, який відомий як людина, що розробляла мікшерні пульти. Він співзасновник Soundcraft, виробник, якому Блайз допоміг перетворитися на світового лідера у звуковому підсиленні та записуючих мікшерах, засновуючи "British sound". Після успіху в електроінженерії, він став профессійним органістом, граючи на трубних органах по світу. Блайз це супутник обох Королівського товариства мистецтв (RSA) та звукоінженерного товариства (AES). У 2012 р. він був нагороджений та поченсно доктрований в науці університетом Хертфортшира.

  Історія

  Вони були 12-ти чи 16-ти канальні. Які налічують 4 вихідні, Основний стерео плюс, post-фейдер "Ехо" посил та pre-фейдер запису. Кожен канал має фіксований 4-х полосний еквалайзер. Series 1 також включає в себе багатопіновий коннектор, що встроєний з мікрофонним багатоканальним шнуром, для направлення сигналів від та до сцени, від позиції міксування в аудиторії.

  Series 1S була представлена в 1975 р., як вдосконалена Series 1. Series 1S представляє классичний 4-полосий еквалайзер з двома змітаємими секціями середньої дистанції. На додаток Series 1S додала другий зворотній посил та була доступна в 20-ти канальній версії.


 • У 1975 р. пульт Series 2 був представлений, як пульт живого/запису. Series 2 почала будувати репутацію Saundcraft за пульти бездоганного звучання з класичним "'British Sound'. The Series 2 була представлена, як 4 шинна консоль та була пізніше доступна у 8 шинній версії. Вона була початково запропонована в 12 та 16 канальних версіях, та 24 канальна версія була додана пізніше. Кострукція використовувала напів модульний напрямок з окремими каналами в окремих модулях. Майстер секція була зроблена з ехо возврата, вихода групп, cue майстра та моніторних модулей. Вхідні канали були доступні в версіях еквалайзеру стандартного каналу фіксованої частоти та метеного еквалайзеру. Метена версія евалайзера до також дозволяє переключення між мікрофонним та лінейним входом, який був типово закріплений до багатодорожкового вихода записувального пристрою. Всі канали забезпечують панораму так, як 4 cue

  посильних шини, що може бути конфігуровано як pre- чи post- фейдер і дозволяє індивідуальний моніторінг з функцією pre-fade прослуховування (PFL).Кожен канал може бути направлений прямо до ліва/права міксувальна шина, чи до не парних, парних пар суб-міксувальних шин.