Конкурс молодих виконавців "Різдвяні Вечори – 2019"

Щорічний конкурс молодих виконавців "Різдвяні Вечори" організований topSTUDIO та Громадською організацією
«Регіональний центр соціального захисту молоді "Зв`язок", відбувся 21 грудня 2019 року у залі палацу культури «Росток».

 • Першим дебютував гурт Midnight streets. Кожен музикант по своєму виділявся на сцені

  - барабанщик тримав рівний темп і збалансовані удари, а соло гітарист вдало підкреслював ритм гітару лідера гурту та вокаліста Сергія, варто відмітити, що Сергій має гарний високий тембр. Отож пропонуємо оцінити все це в пісні "Wanderwall"

  Далі на сцену вийшов гурт Сон. Талановиті хлопці і дівчата з Вінниці вразили своєю майстерністю і запалом. Кожен учасник гурту рухався і задавав свою пульсацію пісень.

  Кожен учасник гурту рухався і задавав свою пульсацію пісень. Справжня команда у музиці і чорному сценічному одязі. Різдвяна пісня «Мери, знаеш ты..?» і перше місце в конкурсі!

  Третій гурт був гурт Strangers. Найбільш вирізнялись чіткий, ритмічний барабанщик і високий вокал лідера гурту. Різдвяні пісні «Glory be to God on high» та «Прийди, прийди Еммануїл» привели гурт на третє місце.

 • Далі на сцену запросили київський гурт Freedom. Молоді і талановиті музиканти яскраво передавали різдвяні пісні і розпалили публіку на повну!

  Красивий сценічний одяг, атмосферні мелодії соло гітари, красиве поєднання жіночого і чоловічого вокалу, активні рухи усіх виступаючих та ритмічні дива від барабанщика, - все це Freedom, а як результат - друге місце в конкурсі!

  Останнім на сцені з`явився Богдан Соляник. Він гарно і мелодично виконав різдвяну пісню, а на авторських піснях показав свій рівень володіння гітарою.

  Наприкінці була церемонія нагородження, під час якої ведучий оголосив результати, а шановне журі привітали кожного учасника, давали поради та ділилися своїм дорогоцінним досвідом з молоддю.
  На цьому все. Чекаємо вас на наступних конкурсах і нехай вам щастить!