Конкурс молодих виконавців "Різдвяні Вечори – 2017"

Нарешті, 23 грудня 2017 року, в ПК «Росток», відбувся сьомий поспіль конкурс молодих виконавців «Різдвяні Вечори», організований topSTUDIO та за сприяння ГО "Регіонального центру соціального захисту молоді «Зв`язок».

Учасників цього року було три, але це не завадило насолоджуватися різдвяною атмосферою, яку нам подарували такі гурти, як RoughHouse, Holy Band та One Big Family.

Перший гурт, який вийшов на сцену був RoughHouse. Талановиті музиканти показали неабиякий музичний хист, особливо на перших двох піснях. Проте різдвяну пісню, а вона і є власне конкурсною варто було репетирувати більше. За рішенням шановного журі, вони посіли друге місце.

One Big Family – сама лише назва говорить, про те що цей гурт доволі дружній, як одна велика родина. На сцені, хлопці трималися справжньою командою. А затамувати подих, глядачам, довелося не один раз, адже гітарні соло лідера гурту просто захоплювали своєю майстерністю та яскравим виконанням.

Проте конкурсна різдвяна пісня, власного написання виявилась цікавою але не достатньою щоби підняти гурт вище третього призового місця.

«Час твій минає» - так Holy Band розпочав свій виступ цього передсвяткового вечора. Актуальна тема для кожної людини, адже ми всі цінуємо час, який просто так не можна марнувати. Друга «Це моя земля», також як і перша є авторською, де ми власне і можемо познайомитися з внутрішнім світом виконавців. Наприкінці пролунав кавер на «Angels from realms of glory» і доволі успішно. Оцінка журі - перше місце.