Конкурс молодих виконавців "Різдвяні Вечори – 2016"

Різдвяні Вечори - це конкурс в основу якого закладено Різдво Ісуса Христа. Саме різдвяний настрій, історію і суть свята
мусять передати виконавці в конкурсних піснях. Це допомагає молоді творчо розвиватися, долати страх сцени,
та зростати, як музиканти, артисти і публічні люди.

 • Гурт «Beginning»

  Перший гурт, який запросили на сцену, став гурт "Beginning". Відомий нам з попередніх конкурсів, а також по виступах в Києві та Вінниці.

  Інструментально - хлопці підійшли добре, проте різдвяну пісню треба було підготувати краще, а також передати суть Різдва. На разі гурт отримав третє місце.

  Гурт «Наснага»

  Другим дебютував гурт з невтомною назвою "Наснага". Одразу приємно відмітити пружний, високий, вокал та яскраву насичену гру музикантів.

  Пісні добре обіграні і гарно підготовлені. Підніжку поставили одноманітність та те, що всі пісні були англійською і через це гурт отримав друге місце, проте ці музиканти мають не аби які перспективи!

  Гурт «Sagittarius»

  Третім гуртом виступив "Sagittarius". На жаль цей гурт не передав різдвяного настрою і суті Різдва Христового. Сподіваємось вони зміняться і ми всі побачимо чудовий продукт, а поки...

 • Гурт «To Heaven»

  Четвертим гуртом на сцену вийшов гурт "To Heaven". Цей гурт поступово йшов до перемоги, приймаючи участь в попередніх конкурсах і зайняв перше місце.

  Великим плюсом для цього гурта стало те, що вони заспівали три пісні на трьох різних мовах, серед яких було цілих дві різдвяних.

  Справедливі члени журі, професіонали в своєму класі, дали гуртам не лише справедливі оцінки, але й цінні зауваження, щодо підготовки пісень, поводження на сцені, роботи з публікою та виконання. За що їм щире українське "Дякую!".

  Цікавий конкурс, багато вражень та переживань. З вами була команда topSTUDIO, вітаємо вас зі святом та нехай вам щастить!