Конкурс молодих виконавців "Різдвяні Вечори – 2015"

Море вражень і гарних емоцій, які нам подарувало це Різдво, плавно перейшли в різдвяний конкурс. Якщо на попередніх конкурсах, ще якось можна було чітко визначити призерів, то цього разу переможців визначали буквально половина бала.
Отож до вашої уваги огляд конкурсу.

 • Гурт «Silvia»

  Новий гурт за участі двох гітаристів, басиста, вокаліста та барабанщика. Ці хлопці взяли відомі пісні, але ж і виконання таких пісень потребує не аби якої підготовки. Треба зазначити, що один з гітаристів класно зробив механічне вібрато, яке не завжди зустрінеш серед нових гуртів і це було доволі влучно. На жаль хлопці не дотримали умов конкурсу, а різдвяна пісня, яка, власне і є визначальною, в них зовсім не вийшла. Але в них, всеодно, є цілих пів року, щоб показати, що вони можуть краще, адже планується наступний, щорічний конкурс «Каштани Києва».

  Гурт «Sagittarius»

  Цікаві, захоплюючі виступи, всім гуртам було що показати і вони це зробили. Отож відкривати конкурс випало доволі цікавому за складом гурту під назвою “Sagittarius”.

  Для багатьох музикантів, які починають створювати гурти, це один з прикладів, - як треба йти не зупиняючись до своєї мети. Дебют гурта ознаменувався драйвовими каверами «Let it go», «One of us» та різдвяною піснею «Що за Дитятко на руках Марії» котра своїм корінням простяглась аж до 1642 року в Англію. В такому виконанні, ми її ще не чули!

  Гурт «Stingray»
  Для хлопців із Stingray це був перший виступ, попри це на сцені вони трималися як справжня команда і пісні, виявились, доволі вдало підібрані. Перша пісня «Alabama» сміливо і яскраво підготовила публіку до не меньш запальної «Feeling good». На кожній пісні було видно, що хлопці стараються з усіх сил , а особливо різдвяний євангельський гімн 1719 року написання «Земле, радій!» привів цей гурт до Третього місця!

 • Гурт «Трудний ВозрАст»

  Тріо з барабанщика, вокаліст/гітара та басиста здивували в цей день багатьох. Одразу можна відзначити майстерну гру на барабанах: чіткі ритми і багатогранність стилю, твердо говорять, що барабанщик не ледачкував і не початківець. Вокаліст зробив класний крок – почав говорити з залом, цього не робили попередні гурти. Плюсом в отримані призового Другого місця в конкурсі стала власна Різдвяна пісня про те як прихід Сина Божого змінив реально весь світ, і сьогодні, в день Його народження цю реальність переживають багато людей в Україні.

  Гурт «Beginning»

  «Хіба це можливо, щоб бути таким молодим та, вміти так грати і співати?» - ось такі слова можна почути від тих, хто хоч раз побував на виступах цього гурта під час конкурсів «Каштани Києва» та «Різдвяні Вечори».

  Можна зазначити, що ці хлопці зростають командою, їх цікаво слухати і вони не нав`язують свої пісні, а просто грають. Участь у конкурсах і студійна робота на topSTUDIO, заклали в них правильні і гарні якості, такі як: правильне підключення, і постановка на сцені, навіть футболки з
  написами «Beginning» свідчать, що це одна команда. Море позитиву та оплесків зустрів кавер на Sting «English man in New York» і завершальною в визначенні Переможця конкурсу, стала різдвяна пісня власноруч написана гуртом.


  Отож переможці конкурсу святкують, слідкуйте за новими виступами та успіху Вам!