"Каштани Києва-2019"

Кохання не має меж! 4 травня 2019 року у Києві традиційно пройшов конкурс молодих виконавців Каштани Києва, організований topSTUDIO та за сприяння регіонального центру соціального захисту молоді «Зв`язок».

 • В цьому році в конкурсі прийняли участь такі виконавці: Day by day, Freedom, Заручені, Зона Комфорта, Марево, Verona та Strangers.
  Першим дебютував гурт Day by day – хлопці показали на що вони здатні і отримали бурхливі оплески наприкінці свого виступу.

  Day by day виконали пісні: Human, Bad lier та It’s my life. Досить непоганий результат для дебюту і на свій час!
  Наступний гурт, - Freedom , вразив всіх запальним соло та злагодженою грою. А барабанщик гурту знайшов у залі багато прихильників.

  Отож, молодий гурт з Вінниці посів на конкурсі перше місце і отримав грошову винагороду та запис пісні на студії, і це є гарний час для гурту рухатись далі.
  Заручені – саме з такою назвою на сцену вийшли вокалістка та клавішник гурту. Легкий акомпанемент клавіш, акустична гітара та чистий спів підняли Заручених на третє місце в конкурсі.

 • Зона Комфорта - – це ще один гурт, який вперше знайомився зі сценою і грою перед глядачем.

  Серед гурту яскраво виділялись представники ритм-секції – барабанщик та бас гітарист. Отож, гурт отримав диплом за участь в конкурсі, чудовий настрій та гарний досвід на майбутнє.

  Гурт Марево – зацікавив неординарністю виконання і філософським напрямком пісень.

  Хлопці показали гру слепом на бас гітарі, цікаві партії соло гітари, вокал та злагоджений ритм.
  Verona – ще одним учасником конкурсу стала співачка Verona. Варто відмітити цікавий сценічний образ співачки, впевненість та гарний вокальний діапазон.

 • Гурт Strangers Цікаве аранжування, гарний вокал та запальні соло партії привели гурт на друге місце в конкурсі.

  Наприкінці конкурсу шановне журі висловили свої побажання та поради молодим виконавцям, щодо виконання пісень і вручили переможцям заслужені призи.

  До нових зустрічей!