"Каштани Києва-2018"

Любов, любов і ще раз любов! 5-го травня, в ПК «Росток» відбувся конкурс молодих виконавців Каштани Києва 2018, організований музичною студією topSTUDIO за сприянням громадської організації регіонального центру
соціального захисту молоді «Зв’язок».

 • У програмі взяли участь п’ять гуртів Freedom, MusicMakers, Думки в голос, Нема Світла та Strangers. Гурт «Freedom» – ще дуже молодий, але не по роках талановитий гурт, що цікаво розкрив у цей вечір тематику кохання в поєднанні сучасного та етнічного стилю пісень. Неодмінний плюс це виконання трьох пісень на різних мовах: українською, англійською та французькою, а також використання віолончелі, що додає колориту звучання. Проте виконання пісень потребує більшого часу на підготовку за для ліпшого результату. За вироком суддів, гурт посів третє місце і здобув запис пісні на студії!

  Гурт "MusicMakers" - це гурт, що має великий потенціал, та може досягти певних висот, при необхідній пракиці. Щирі хлопці одразу сказали, що вони тут не заради першого місця, але заради надбання досвіду.

  Як і попередній гурт хлопці зіграли 3 кавера, - "Wish you were here" Pink Floyd, "Knocking on heaven's door" Bob Dylan, та Океан Ельзи "Не питай". Гарний досвід, правильний старт і чекаємо на їх подальший прогрес.
  Гурт "Думки в голос" - Цей гурт показав доволі впевнену гру і неординарність виконання.
  Серед пісень були виконані 2-а кавера, а також власна пісня. Емоційний, відвертий вокал і рухи вокалістки, а також впевнені барабани є неодмінним плюсом, проте основна тематика кохання так і не розкрилася в жодній з пісень.

 • Гурт "Нема Світла" - це гурт, який запалив справжній вогонь і додав трохи важкої музики до ліричних та чуттєвих пісень. Всі 3 пісні були власні, одну з яких написав барабанщик Олександр.

  Хлопці вміють триматися на сцені, а також - мати контакт з публікою. Щиро, відверто і гарно відпрацьовано. За рішенням суддів гурт отримав друге місце, запис пісні на студії та цілих 10 безкоштовних годин репетицій.
  Гурт "Strangers" - це гурт, який не вперше на цьому конкурсі і має певний досвід у виконанні та написанні пісень.

  Не поганий вокал, сильні соло та сучасна тематика пісень, запальні барабани і розкрита тематика любові в останній пісні "Океан Божої любові" , змусили зал вибухнути від оплесків. За рішенням суддів гурт посів перше місце, отримав запис пісні на студії, а також грошову винагороду.

  Таким чином вібувся конкурс «Каштани Києва – 2018», а ми бажаємо вам щирого кохання та радості в житті!

  До нових зустрічей!