"Каштани Києва-2016"

Грандіозний конкурс молодих виконавців «Каштани Києва - 2016» змусив цілий натовп людей плескати в долоні,
радіти та мати цілий вечір неймовірно проведеного часу!

 • Не можна було не помітити, що організатори конкурсу неабияк доклалися, щоб ми з вами раділи ще більше. Ось чому всі в захваті дивилися на світлове оформлення залу і роботу світло-техніка. Щодо зовнішності гуртів, то було дуже приємно бачити, як стильно вдягнені виконавці.

  Отож першою, хто сміливо вийшла на сцену стала Оксана – скрипалька, що зірвала море оплесків ледве торкнувшись смичком струн скрипки, а зал активно аплодував на протязі майже всієї першої пісні. Ми почули драйв, лірику та сміливу класику скрипки. І кожна композиція зустріла бурхливі оплески, БРАВО!

  Ледве отямившись після запальної скрипки, глядачі зустрілися з різнобарвним, за звучанням, Гурт “International Pride” . Цікавий склад, цікавий стиль і манера виконання, очікуємо, що цей гурт знайде своє місце і чесно посяде його серед музикантів та виконавців.

  Наступними стали Гурт “Stingrey” . Хлопці помітно змінилися, після різдвяного конкурсу, на якому, як ви пам`ятаєте, вони зайняли 3-тє місце. Їх гра стала більш впевненою та більш повною, а на сцені можна було бачити справжню команду. Цікаву родзинку додав кавер на пісню гурта Еней «Тополя», а також
  авторська пісня гурта. Правильний підбір пісень і невпинний рух вперед дозволили гурту вдруге зайняти 3-тє місце, але вже на весняному конкурсі.

 • Справжнім подарунком для всіх у цей вечір, став гурт Гурт “To Heaven”! Класний вокал, чіткий ритм, легкі клавіші, а також цікава манера виконання - ось що одразу можна побачити в цих музикантах.

  Цікаво відмітити, що цей гурт приїхав з Вінниці і вже не вперше виступає, але той рівень який він показав на цьому конкурсі, без сумніву дав “To Heaven” 1-ше місце!.

  Гурт «PANARAMA» представив цікавий підбір пісень з колоритними гітарними соло. Цей гурт утворився не так давно, але впевнено іде до своєї мети. Хлопці могли б зайняти одне з

  призових місць, якби більше дотримувались умов конкурсу, але будемо сподіватись, що вони зміняться і ми їх побачимо знову.

  На завершення, ми почули гурт «Sagittarius». Рішучий гурт з великим потенціалом. «Sagittarius» показав нам три сторони свого характеру – ми побачили чуттєву лірику «Say something», важкий славнозвісний хіт «Nothing else matters» та просто і відверту, авторську пісню «Твоє життя». Як не крути, а вони заслуговують на своє 2-ге місце.

  Ось так і пройшов конкурс «Каштани Києва – 2016», а ми бажаємо вам щирого кохання та радіти з нами, тож нехай вам щастить, до нових зустрічей!