Конкурс молодих виконавців "Каштани Києва-2015"

Як завжди на початку травня Києв зодягається в біло-зеленні кольори життєрадісної пані ВЕСНИ.
І саме в цю пору в topSTUDIO проходить черговий конкурс молодих виконавців "Каштани Києва"

 • Гурт “Exile”

  Гурт “Exile” показав новий формат і представив свою нову пісню «Вогонь горить..». Музиканти грали на повну, так що навіть вокалістка не витримала і затанцювала на одній із пісень. Цікаві і незвичайні рішення гурта, щодо виступу не залишили публіку байдужою.

  Гурт “Fishka”

  Гурт “Fishka” – це фантастичне тріо з сміливих дівчат, що не побоялися вийти на сцену і заспівати вражаючих пісень. Цікаво, що всі три дівчини заграли на електро-гітарах і додали свого шарму в загальну картину

  серед виступаючих на конкурсі.

  гурт “To Heaven”

  Вінницький гурт “To Heaven”, приголомшили публіку вже першими звуками барабанів, а далі пісня за піснею, показували талановитість і витонченість гри та співу. Найбільш бурхливими оплесками глядачі зустріли пісню «Воины света..», що вразила сильним вокалом. Неодмінним плюсом стала пісня, що звучала на підтримку українських воїнів та патріотів.

  Все більше й більше вражень, захоплюючих виступів та колоритних моментів.

  Отож наступне відео...

 • Гурт “Rocksteady”

  “The Rocksteady” – гурт, що пройшов не один виступ і вже має певний досвід.

  Цікаво помічати, що хлопці вже дійшли до того рівня, щоб співати власних пісень і затверджувати їх серед людей. Найбільш вражаючою стала пісня «Елеонора», з неперевершеним соло та співом гітариста. Якісне і профессійне звучання “The Rocksteady” захоплює своєю багатограннстю і насиченністю ритмів та музичних візерунків.

  Гурт “Beginning”

  Гігантськими кроками крокує такий молодий гурт, як «Beginning». Хлопці вже неодноразово вражали нас своєю завзятістю і мають, що показати. Цього разу вони пішли вперед, приозброївшись своєю власною піснею «Об’єднаймося ж», яка заслуговує не аби-якої уваги, до того ж, ця пісня відповідає тим переламним подіям, що зараз відбуваються в нашій країні і закликає не падати духом.

  Власне, слухайте...

  Ось і промайнув ще один конкурс, але запал не згасає! Отож любіть, живіть, творіть а ми бажаємо вам гарного настрою та до нових зустрічей!