Конкурс молодих виконавців "Каштани Києва-2014"

Як завжди на початку травня Києв зодягається в біло-зеленні кольори життєрадісної пані ВЕСНИ.
І саме в цю пору в topSTUDIO проходить черговий конкурс молодих виконавців "Каштани Києва"

 • Гурт "Beginning"

  На цей раз конкурсну програму відкривав ще нікому не відомий гурт. Те що творили на сцені хлопці з гурту "Beginning" (середній вік учасника складає - 13,43 років) змусило і інших конкурсантів, і глядачів не відриваючи погляду спостерігати кожен рух юних музикантів.

  Гурт "God’s Pills"

  Жага до свободи, почуттів та впокорення нових вершин. Такими словами можна описати даний гурт. Легкий рок у виконанні цих хлопців можна слухати і відпочивати. Було класно почути дві власних пісні гурта і

  цікавий тембр вокаліста. Класний старт і сподіваємось не менш цікаве продовження.

  Гурт «Каррі»

  став причиною несподіваного вибуху оплесків та криків, на конкурсі «Каштани Києва 2014». Креативно-мелодичний гімн у виконанні талановитої вокалістки не просто вразив, але й захопив публіку, а жива, вільна манера виконання зруйнувала всякий лід між публікою та виконавцями. «Каррі – це суміш спецій і ми всі такі різні, як суміш спецій» зазначила вокалістка перед виступом.

  Справді, дивлячись на цей виступ хочеться скуштувати той каррі – чи він такий же колоритний, як той, що був на сцені.

  Отож дивимось і йдемо далі...

 • Гурт «Tabs Collapse»

  Хто з гітарою, хто з мікрофоном. А ці полосаті музиканти розбавили концерт витонченою скрипкою, так що глядачі затамували подих і з насолодою слухали.

  Гурт «Fridays»

  Якщо ви ніколи не бачили веселки, то обов’язково подивіться. Бо так само різноманітно і насичено постав перед нами «Fridays». Ми побачили і почули старий гарний рок-н-рол, під який хочеться танцювати вже з перших нот, а також красивий, щирий вокал на останній пісні, що

  зовсім інша за стилістикою від рок-н-ролу, але доволі вдало знайшла своє місце.

  Гурт «Rocksteady»

  Стильні хлопці з запальною музикою, цікаві ідеї клавішних і гітарних партій. Це все робота, не одного дня. Також вкладання зусиль, фінансів та часу не лишається марним і дає свій результат, а такий продукт, думаю, до вподоби майже кожному вибагливому гурману. Особливо відзначився гітарист гурту, зігравши гімн України в поєднанні з чудовим соло.
  Власне, слухайте...

  Ось так захоплююче і насичено пройшов конкурс «Каштани Києва 2014». Слідкуйте за новими та іконкурсами і «Нехай вам щастить!»