Ніхто, крім нас!

14 жовтня 2017 рік на стадіоні "Старт" м.Київ, з нагоди святкування Дня Захисника України громадська організація «Регіональний центр соціального захисту молоді «Зв’язок», за підтримки topSTUDIO та під патронатом Департаменту
Культури Шевченківського району підготовила концертну програму «Ніхто, крім нас» для жителів та гостей міста.

 • Нагодою зібратись разом стало свято День Захисника України та те, щоби віддати гідну шану всім хто сьогодні боронить нашу землю від навали орди. Жовтнева прохолода суботнього дня лише додала запалу до виступів гуртів G-music, Strangers, HolyBand та Rema. Першим своє привітання розпочав гурт G-music, в оновлених обробці та оранжуванні звучали власні пісні про кохання.

  А класика українського музичного стилю від В. Івасюка “Я піду в далекі гори…”, лунала новим яскравим виконанням.
  Тематика патріотизму, любові до своєї землі та небайдужості до сьогодення є основою громадської організації «Регіональний центр соціального захисту молоді «Зв’язок».
  І це проявляється в творчості молоді, в вибраних та написаних гуртами піснях. Отже оновлену програму представили музиканти гурту “Strangers”. То не просто завчений до виконання матеріал, то співає серце сучасної молоді України.

  Кожна пісня починалась з теплих слів привітання нашим захисникам, молодим ветеранам і подякою за ціну свободи, незалежності та любові до рідної України.

 • По-особливому в цей день лунали пісні у виконанні гурту “Holy band”. Юне дівоче серце не може бути байдужим до того, що молоді хлопці йдуть воювати на схід тому разом із сотнями тисяч, йдуть і їхні молитви до Бога за воїнів, за їх повернення, за Україну.


  Коли така молодь і в такий спосіб заявляє свою громадську позицію, то розумієш що не даремно платиться така висока ціна, і наша доля не вмируща!

  На звершення, як завжди голова громадської організації Едуард Анатолійович разом з гуртом “Rema” вибухнули виром емоцій виконуючи, вже багатьом відомі пісні. Адже був час коли вони лунали безпосередньо на лінії фронту, від Попасної до Старогнатівки.

  Живою пам'ятю є прапор підписаний нашими захисниками різних бригад, що розташовувались в тих місцях а загартовані обличчя воїнів назавжди закарбувались в наших серцях.
  Ніколи не забудеться жертовність захисників нашої України, їх любов до землі, до Бога, до людей ще більше надихає на те щоби завжди піднімати свій голос за правду, за віру, за волю!