Україна – це наше майбутнє.

1 вересня 2017 рік в парку ім. Т.Г.Шевченка м.Київ з нагоди Дня Незалежності та дня знань Громадська організація «Регіональний центр соціального захисту молоді «Зв’язок», за підтримки topSTUDIO та під патронатом Департаменту
Культури Шевченківського району влаштували чудовий концерт.

 • “День знань” - так називають перший день осені в Україні. Батьки готують своїх дітей у школи, студенти приготовляються до навчання в інститутах а о 19:00 парк ім. Т.Г. Шевченка сповнився гарним співом та музикою. В концерті прийняли участь гурти від музичної студії topSTUDIO, такі як: G-music, Strangers та HolyBand. Цього вечора лунали пісні про Україну, свободу, нашу землю, воїнів-патріотів, про Бога завдяки якому ми маємо все.

  Початок концерту відкривав гурт “Generation-music” – витончені клавішні
  лідера гурту легко переливалися з ніжним співом вокаліста. А потужні гітарні соло та рифи, в поєднанні з точними ударами барабанів та грайливим шумом водограю, створили справжню романтичну атмосферу.

  Далі парк Шевченка побачив і почув гурт “Strangers”. Важливий акцент серед вокалістів гурту був поставлений на те, що насправді Україна – це наше майбутнє!

  Перед кожною піснею піднімалися теми незалежності, ціни сплаченої за свободу та любові до рідної України.

 • Наступним був гурт “Holy band” – то поєднання вокалу двох юних співачок разом з потужним інструментальним оформленням хлопців.


  Пісні нагадали нам ще раз, що ми, наші діти, молодь, Україна – маємо майбутнє, завдяки воїнам котрі поклали власне життя за нашу з вами свободу а нашу долю, визначену більше ніж тисячу років тому, не змінити нікому.

  На завершення, пролунала пісня “Україна” на чолі з головою молодіжного клубу “Connection” Едуардом Анатолійовичем.

  Такою енергією і запалом, як в Едуарда можна запалювати цілі стадіони. Не повірити, що Україна має віру, волю і любов, яку дає Бог, після такого яскравого виконання стало просто неможливо.

  Ця пісня лунає в Україні вже не перший рік, вона облетіла навіть зону АТО і піднімала бойовий дух наших воїнів від Попасної до Широкіно.
  Кияни чули і танцювали запальні ритми, та насолоджувались грою музикантів. Для багатьох цей вечір став незабутнім, а віра, свобода і любов наповнили серця людей ще більше.