День Незалежності України 2016

23 та 24 серпня 2016 року topSTUDIO та громадська організація "Регіональний центр соціального захисту молоді "Зв'язок", загальними зусиллями організували святкування Дня Незалежності та Дня Прапору України, в центральному міському
парку м.Вінниці та парку "Відрадний" м.Києва

  • Отож, святковий концерт розпочав дитячий колектив Winners, що заспівали красивих пісень і привітали Вінницю з Днем Незалежності України!

    Море позитиву та гарних вражень - подарували такі гурти як Sagittarius, та Stingray. Sagittarius цей раз вже досить впевнено себе показали на сцені, яскраві барабани переплітались із гітарним соло що створило широкий простір для вокалу.

    Щодо Stingray, то цей гурт показав новий звук, вокалістку, а також розширив гітарні партії яскравим соло. Приємно здивувало те, що гурт виконав не лише кавери, але і власні пісні.
    Яскравий вокал і чудова ритм-секція полонили вінничан. Це "Beginning" - яскравий, міцний український гурт і з запалом.
    Гурт To Heaven та Strangers, завершали концертну програму, повні запалу та енергії!
  • 24 серпня в парку "Відрадний", в місті Києві, відбувся запальний концерт на честь Дня Незалежності України. Молоді гурти, від музичної студії topSTUDIO, співали щирих пісень про Україну, свободу та рідну землю. Навіть хмарне небо розкрилося, перед самим виступом виконавців. Свою подяку, за такий теплий прийом у Києві, музиканти показали на сцені - викладаючись на повну. Фото-звіт з події представлений нижче.