День Незалежності України в Вінниці

22 серпня 2015 року topSTUDIO та громадська організація "Регіональний центр соціального захисту молоді "Зв'язок",
загальними зусиллями організували святкування Дня Незалежності в центральному міському парку м.Вінниці.

 • Свято незалежності України відкрив граціозний виступ танцювального гурту «Атлантида».

  Вінниця побачила елегантну красу, витончених рухів в барвистому українському танці. Наші дівчата змогли передати ніжність та силу духа українського народу, котрі віками плекались на нашій землі.

  Протягом всієї святкової програми кожен виступ "Атлантида" збирав та об'єднував навколо себе погляди, почуття глядачів, котрі проходячи повз сцену зупинялись в своїх роздумах.
  Музичну частину святкового концерту відкривав молодий київський гурт «Beginning», хлопці просто запалили натовп і до парку, де власне і проходив захід, почала збиратися не аби яка кількість прихильників драйвової музики.

  Глядачі не переставали враженими поглядами стежити за грою музикантів, здивовані тим, що в такому віці можливо грати на такому рівні, а новий хіт «Об’єднаймося ж» зірвав шквал оплесків і прихильність вінницької молоді.
  На концерт завітали також вінницькі гурти. З наймолодших був гурт «Winners», щирі пісні якого примусили змінити не тільки серця людей, але навіть погоду, бо хмарам так і не вдалося закрити небо і пустити дощ.
  Добре бачити таких небайдужих патріотів своєї країни, що вже в такому ранньому віці так відкрито і щиро заявляють про свою свободу.

  І цього вже нікому не змінити!

 • Представники Правого Сектору, зруйнували правдою і фактами з власного досвіду, так звані «міфи», або чутки, які іноді ми чуєм серед буденного життя.

  Важливість і значення українських повстанських батальйонів, казали про затвердження бойового прапору України і наскільки важливо знати історію своєї держави, яка твориться прямо зараз і ми бачимо живих свідків,для яких це свято є справжнім святом, а не просто можливістю «праздно» провести час.

  Самооборона Вінниці передала вітання зі святом і подяку вояків, що стоять на кордонах держави, а саме в Авдіївці, в Пісках, подяку за музичне привітання Сергія Бриля, нашого співвітчизника і музиканта, що співав на передовій і піднімав бойовий дух солдат.

  Свято прийшло до всіх, до мікрофона запросили активістку вінницького майдану Таїсу Гайду, яка розповіла, що люди у Вінниці справді не байдужі до подій, що відбуваються в Україні – війна. Люди моляться за мир, за вояків, що стоять на кордонах і б’ються, щоб Бог захистив Україну від загарбників.

 • Вінницький гурт “To Heaven” зірвав цілу купу овацій і зустрів гарячу підтримку присутніх на святі, українські та англійські пісні гурта відлунювалися в натовпі оплесками та підтримуючими окриками, до яких приєдналися «Winners» та гості з Києва.


  Гурт з київської студії topStudio, вразив слухачів феєричною грою та жвавим ритмом. Запал музикантів змінив атмосферу на повну – змінилося ВСЕ. Об'єктом глядацьких симпатій став гітарист гурту, що ні на хвилину не зупинявся і вразив усіх запальним танком.
  Концерт відбувся завдяки київській студії topSTUDIO, молодіжній організації Connection, фірмі «Партнер +», «Шик і блиск», фірмі «Вагнес», а також «Молочна Хатинка». Як добре, коли люди знають за що вони платять і що справжні цінності не купиш ні за які гроші.
  Завершальна пісня концерту «Україна» не залишила байдужим нікого, навіть ведучий взяв у руки жовто-блакитний прапор України і заспівав з усього щирого українського серця. Стояти і не стрибати в ритм із музикантами було просто неможливо. Це наша країна, наша історія і наше життя, ми вільна країна і свято незалежності України – це свято всієї держави. Тож дяка Богові за мирне небо і свободу, що живе в нашім серці та душі.